KONST / Litografier / Färglitografi 11987210
nr 1198 7210
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, "Trettondagsvinter". Signerad, numrerad 61/200. Motivet: 32x54 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 20:18:36
18/8 08:56:22
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson